Sprawdź, ile możesz zarobić na pozycjonowaniu!

Sprawdź, ile możesz zarobić na pozycjonowaniu!

Ciężko jest jednoznacznie określić, ile można zarobić na pozycjonowaniu własnej strony internetowej, ponieważ wartość ta może zmieniać się w przeciągu miesięcy. Nie budzi jednak wątpliwości, że dobrze pozycjonowana strona może przynieść kilka lub nawet kilkanaście tysięcy zysku miesięcznie! Wpływa na to większa liczba pozyskiwanych klientów, ale również zyski od reklamodawców, którzy chętnie umieszczają reklamy na popularnych witrynach. Zysk jest pewny, o ile zastosuje się konkretne techniki SEO. Warto dodać, że na pozycjonowaniu zarabia nie tylko sam właściciel witryny, ale miesięcznie o wiele większe pieniądze zarabiają osoby pozycjonujące, które mają kilka lub kilkanaście zleceń w miesiącu.

W branży e-commerce można zarobić miesięcznie minimum kilka tysięcy i to, kiedy pracuje się, jako zwykły pracownik zatrudniony w firmie. Prawdziwe zyski zbiera, bowiem właściciel przedsiębiorca – przy dobrze wykonywanym pozycjonowaniu zyski mogą być naprawdę duże, mogą zamykać się nawet w setkach tysięcy. Wielu pozycjonerów pracuje jednak na czarno, wykonując proste zadania za niewielkie pieniądze – zazwyczaj w takiej branży mogą miesięcznie zarobić około 2 tysięcy, ale bywają też osoby, które w ten sposób jedynie dorabiają do domowego budżetu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Choose a Rating

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>